Hotel Przy Baszcie
FACEBOOK
SZUKASZ POKOJU
W ŚCISŁYM CENTRUM LEGNICY?
ZAREZERWUJ GO!

POKOJE

Eleganckie i funkcjonalne

Wszystkie nasze pokoje zostały stworzone z myślą o Państwa wygodzie i możliwości relaksu w ciszy i spokoju. Przygotowaliśmy dla Państwa 15 pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym jeden pokój z aneksem kuchennym. Każdy pokój posiada funkcjonalną łazienkę, nowoczesny telewizor led oraz klimatyzację ustawianą indywidualnie za pomocą sterowników.

We wszystkich naszych pokojach mogą Państwo korzystać bez ograniczeń z szybkiego Internetu Wi-Fi. Do dyspozycji gości jest także bezpłatna sauna.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Oprócz windy osobowej na wyposażeniu hotelu znajduje się również pojazd gąsienicowy służący do transportu osób na wózkach inwalidzkich po schodach.

W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Osoby palące zapraszamy na dziedziniec hotelu.

Hotel przy Baszcie znajduje się w ścisłym centrum Legnicy w zabytkowej, odnowionej kamienicy. Dogodna lokalizacja oraz eleganckie i komfortowe pokoje w Hotelu stanowią atrakcyjną ofertę i cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, którzy chętnie zatrzymują się tutaj zarówno na krótsze jaki dłuższe pobyty.

Nasze pokoje łącza w sobie nowoczesność, wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Klienci mogą wybierać spośród piętnastu pokoi 1- i 2-osobowych z łazienką i klimatyzacją. Do dyspozycji jest również pokój z aneksem kuchennym. Dodatkowo wszyscy goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z sauny oraz  szybkiego Internetu.

Hotel dostosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi. W budynku znajduje się winda osobowa oraz pojazd do transportu osób na wózkach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i skorzystania z pełnej wygody, które gwarantują nasze pokoje, których zróżnicowanie sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni. Możemy Państwu zagwarantować, że pokoje w naszym hotelu spełniają bardzo wysokie standardy i zapewniają przyjemny odpoczynek wszystkim gościom hotelowym, bez względu na cel przyjazdu do Legnicy.

Kreujemy doskonałe warunki do podróży służbowych, związanych z konferencjami lub szkoleniami pracowniczymi, a także dbamy o to, by całe rodziny przyjeżdżające do Legnicy w celach turystycznych znalazły w swoich pokojach wszystko czego potrzebują.

Nasze pokoje sprawiają, ze w tak atrakcyjnym mieście jak Legnica poczujemy się jak w domu i w komfortowych warunkach odpoczniemy po całodniowej konferencji biznesowej, wymagającym szkoleniu lub intensywnej rodzinnej wycieczce po Legnicy i okolicach.

U nas w hotelu czekają na Państwa pokoje, które gwarantują ciszę, spokój i regenerację przed kolejnym dniem pełnym wyzwań i niezapomnianych doświadczeń związanych z wizytą w Legnicy.

Cena za pokój 1ososobowy – 160zł, za pokój dwuosobowy – 210zł (ceny zawierają śniadania)

NASZE ZALETY

dowiedz się więcej na nasz temat

  • Doskonała lokalizacja
  • Nowoczesny i komfortowy budynek
  • Centrum konferencyjne
  • Wygodne miejsce na spotkania biznesowe
  • Bezpłatny parking i szybki Internet Wi-Fi
  • Atrakcyjne ceny *all inclusive* – 160zł pokój 1os. i 190zł pokój 2os.

Mamy ich znacznie więcej! Przyjedź i przekonaj się sam.

CZYTAJ WIĘCEJ

REZERWUJ POKÓJ

formularz szybkiej rezerwacjiLiczba osób:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu: