Hotel Przy Baszcie
FACEBOOK
SZUKASZ POKOJU
W ŚCISŁYM CENTRUM LEGNICY?
ZAREZERWUJ GO!

O HOTELU

Prestiżowa lokalizacja

Hotel przy Baszcie to nowość na noclegowej mapie Legnicy. Wyróżnia nas idealne położenie w centrum starego miasta, w pobliżu wielu legnickich zabytków, instytucji kultury, a także niedaleko galerii handlowych i parku rozrywki. Od legnickiego parku dzieli nas zaledwie 15 minutowy spacer, przez najpiękniejsze części miasta.

Hotel leży przy trasie śródmiejskiej Legnicy, którą szybko i wygodnie można dojechać do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej lub wyjazdu na autostradę A4.

Legnica, to nie tylko tradycja, kultura i historia, to także nauka, rozrywka i biznes w nowoczesnym wydaniu. Przykładem nowoczesnej odsłony miasta jest Hotel Przy Baszcie usytuowany w centralnej części miasta, którego wystrój wyróżnia się prostotą, minimalizmem i nieprzeciętnym designem. Oprócz komfortu i funkcjonalności naszych pokoi, oferujemy szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, klimatyzację, hotelową saunę, wyłącznie do dyspozycji gości, oraz prywatny parking. To, co nas wyróżnia, to Letia Business Center – dysponuje sześcioma dużymi salami konferencyjnymi i osobną pracownia komputerową. Ponadto proponujemy Państwu naszą restaurację, pełną obsługę cateringową, a także nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Serdecznie polecamy korzystanie z noclegów w hotelu Przy Baszcie, ponieważ jego lokalizacja, jakość obsługi hotelowej i bardzo uniwersalny charakter tego budynku sprawiają, że każdy gość poczuje się tutaj jak w domu. Wystarczy wspomnieć tylko o tym, że wielu z naszych gości spędzających tutaj nocleg w celach służbowych, wracało do Legnicy i do hotelu Przy Baszcie wraz ze swoimi rodzinami prywatnie, by spędzić w bardzo miły sposób czas wolny.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w przyjmowaniu i obsłudze gości przyjeżdżających do Legnicy w celach biznesowych i zawsze dokładamy wszelkich starań, by noclegi w naszym hotelu przynosiły upragniony relaks i regenerację przed kolejnymi wyzwaniami. Jednak noclegi w naszym hotelu nie są rezerwowane wyłącznie przez biznesmenów, ponieważ Legnica wraz z jej okolicami dają bardzo duże możliwości turystom spragnionym niezapomnianych wrażeń.

Hotel Przy Baszcie to miejsce, w którym spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i pełną wygodą podczas noclegu w Legnicy.

NASZE ZALETY

dowiedz się więcej na nasz temat

  • Doskonała lokalizacja
  • Nowoczesny i komfortowy budynek
  • Centrum konferencyjne
  • Wygodne miejsce na spotkania biznesowe
  • Bezpłatny parking i szybki Internet Wi-Fi
  • Atrakcyjne ceny *all inclusive* – 160zł pokój 1os. i 190zł pokój 2os.

Mamy ich znacznie więcej! Przyjedź i przekonaj się sam.

CZYTAJ WIĘCEJ

REZERWUJ POKÓJ

formularz szybkiej rezerwacjiLiczba osób:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu: